Hizmetlerimiz

Çatı Yapım ve Onarım

balıkesir çatı, +balıkesir +çatı

  • Balıkesir'de her türlü çatı (gizli çatı, normal çatı, saçaklı çatı ) ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz yağmur olukları, dereler ile size en iyi uygulamaları sunuyoruz.

Kiremit Altı Çatı Örtüleri

balıkesir çatı, +balıkesir +çatı

  • Çatınız bakım ve temizlik gerektirmeyen, tamamı yanmaz ve ısıya dayanıklı olan ürünler ile kaplanan çatılar, en az 80-100 yıllık dayanıklılık süresine sahip olur. 

Ev ve Ofis Tadilatı

+balıkesir +tadilat, balıkesir tadilat

 

  • Balıkesir'de tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.Çünkü biz işimizi büyük küçük diye ayırmıyoruz.

Dekorasyon

+balıkesir +dekorasyon, balıkesir dekorasyon

  • Balıkesir’de dekorasyon ekibimiz her türlü yaşam alanını talep edilen konseptte tasarlayıp, profesyonel ve titiz işçilik ile birleştirip sizler için yeni bir dünya kurar. 
  • Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Siz memnun kalana kadar bir işimizi tamamlamış olmayız.  
  • Talep edilirse, dekorasyonu yapılacak mekanda bulunan mevcut objeler de uygulanacak proje içinde kullanılarak onlara da  yeni bir format ve değer kazandırılmış olur.   

Isı,Su ve Ses Yalıtımı

+balıkesir +çatı + tamiri, balıkesir çatı tadilat

  • Isı yalıtımı, ısınma veya serinleme amacıyla yapılan harcamalardan ortalama %50 tasarruf ederek, kışın daha iyi ısınmaya, yazın ise serin kalmaya imkan sağlar.  
  • Su yalıtımı, binanın güvenliğini sağlamasının yanı sıra bakteri ve küf oluşmasını, suyun çatılarımızdan veya tavanlarımızdan damlamasını önleyerek sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar.  
  • Ses yalıtımı, evinizin gürültünün zararlı etkilerinden korunması sağlar.

Mantolama

+balıkesir +çatı, balıkesir çatı

  • Mantolama en basit anlatımızla binayı kat kat giydirmeye denir. Dış cephenizi ısı yalıtımıyla kaplarsanız. Evinizin içindeki sıcaklık dışarıya , dışarıdaki sıcaklıkta evinizin içine girmez. Böylelikle Isınmak için harcadığınız gider yarı yarıya azalmış olur.

Bize Ulaşın

Daha da iyisi, gelin, yüz yüze görüşelim!

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Tamer Molla,İnşaat Mühendisi

Bahçelievler Mahallesi, Balıkesir İnşaat ve Tadilat, Bahçelievler Caddesi, Balıkesir, Türkiye

0532 281 59 49

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Pazar : 09:00 - 19:00


Bize mesaj atın!

İptal